Ako sa kedysi jazdilo na koňoch

Ako sa kedysi jazdilo na koňoch

Dobrý jazdec na koni za deň prekonal až 150 kilometrov. V 18. storočí, teda v časoch cisárovnej Márie Terézie ale zďaleka nevedeli jazdiť všetci. Ako to bolo napríklad so ženami? Povie Martin Kalužák.

Ako sa kedysi jazdilo na koňoch Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Autor a foto: Martin Kalužák

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame