Dva tridsaťročné žiguliaky, teplo, monzúny, blato, spanie pod holým nebom, z ktorého padá neutíchajúci dážď. Tak vyzerá výlet v podaní cestovateľov expedície LADA svetom. Momentálne sú v Mjanmarsku, ktoré je stále mnohým známe pod menom Barma. Oproti ich predchádzajúcim skúsenostiam napríklad z Indie ide skôr o pokojnú dovolenkovú destináciu a naši dobrodruhovia dokonca tentokrát spia v hoteloch! Ďalšie prekvapivé príhody povedal Dáši Omastovej Matej Fabšík.
LADA svetom dovolenkuje v Mjanmarsku Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Dáša Omastová; Ilustr. foto: LADA svetom