Už 40 rokov sa vo Vysokých Tatrách hovorí o obnove vyhorenej Kežmarskej chaty. Dokonca už existuje aj ekologický projekt, ako by mohla vyzerať. Aktivisti, ktorí ho podporujú očakávajú ďalšie kroky od mesta. Primátor Kežmarku ale priznáva, že vízie nadšencov nie sú momentálne otázkou dňa. Pokračuje Ivana Ratkovská.
Obnova Kežmarskej chaty v Tatrách Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Ivana Ratkovská; Foto: wikimedia/Petr Beránek/CC