V Rádiu Slovensko sledujeme aj netradičnú jazdu expedície LADA svetom. Dobrodruhovia, ktorí cestujú po ďalekej Ázii na dvoch viac než tridsaťročných žiguliakoch sa po návšteve Nepálu vrátili opäť do Indie. Tá im dáva síce zabrať, ale humor ich aj napriek tomu neopúšťa. O neutíchajúcom daždi i o tom, ako sa elegantne dostať do vojenských zón povedal Marián Grofčík redaktorke Dáši Omastovej.
LADA svetom opäť v Indii Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
LADA svetom má najbližšie na programe Barmu – o tom, či zaberie trik s filmovým štábom aspoň na tamojších vojakov vás budeme, samozrejme, informovať.