Banská Bystrica a jej okolie čoraz viac lákajú turistov. Nielen v meste pod Urpínom, ale aj na celom strednom Slovensku zaznamenali vlani rekordnú návštevnosť. Podľa hotelierov je to aj vďaka kvalitnejším službám. Turistickí sprievodcovia však tvrdia, že je stále čo zlepšovať - najmä čo sa týka propagácie. Pokračuje Martina Černeková.
Turistov v Banskej Bystrici pribúda
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autorka: Martina Černeková; Ilustr. foto: Pixabay