Vysoké teploty, s ktorými bojuje v týchto dňoch celé Slovensko musia hrdinsky znášať najmä tí, ktorí pracujú vonku, alebo v neklimatizovaných priestoroch. Stavbári či šoféri mestskej hromadnej dopravy by veru vedeli rozprávať... Majú preto nejaké výhody? Aj na to sa ich bol v uliciach hlavného mesta pýtať Lukáš Mano.
Nevďačné letné povolania
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Lukáš Mano/Klára Grausová; Foto: TASR