Aj dnes ráno sme rozoberali túto tému: nedávna nehoda autobusu pri Trnave si vyžiadala 25 zranených. Možno by ich bolo menej, ak by všetci cestujúci boli pripútaní bezpečnostnými pásmi. Práve teraz v lete jazdí množstvo ľudí autobusmi na výlety, dovolenky či zájazdy. A čo vy, zapnete si pás po nástupe do vozidla? Zisťoval to Martin Kalužák.
Bezpečnostné pásy v autobusoch
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Autor: Martin Kalužák; Ilustr. foto: TASR