Tepláreň v lete

Tepláreň v lete

V lete doma nekúrime a domácnosti tak spotrebujú omnoho menej energie ako v iných ročných obdobiach. Napriek tomu teplárne musia pracovať aj keď je vonku viac ako 30 stupňov - okrem tepla pre vykurovanie totiž dodávajú aj teplú vodu a tie najmodernejšie z nich slúžia aj inak. Ako? Na to sa pýtal Martin Kalužák, keď navštívil modernú tepláreň v bratislavskej Petržalke.

Tepláreň v lete Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Autor: Martin Kalužák; Foto: TASR/Pavol Ďurčo

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame